Webotvůrci

Propojení sad produktů Shoptet

Upraveno: 5. 1. 2024
Jste zde:
Délka čtení: 1 min

Představte si, že prodáváte diáře. Klient si může nejen zvolit obal diáře v různých barvách, ale také jaký typ papíru chce mít uvnitř. Někdo preferuje prázdné stránky, jiný linky anebo třeba čtverečky. Tento doplněk Vám umožní nabídnout zákazníkovi různé kombinace. Podívejte se na příklad.

Pro ukázku máme 4 produkty:

 • Barva diáře: modrý diář, bílí diář;
 • Výplň diáře: linkovaný papír a čtverečkovaný papír.

Ukázka jednotlivých produktů: https://webotvurci.myshoptet.com/polozky-sad/

Z těchto produktů si vytvoříme sady: barva diáře + výplň diáře

Tyto produkty následně propojíme skrze doplněk: Propojení produktů

A na výsledek se můžete podívat zde: https://webotvurci.myshoptet.com/bily-diar-s-linkovanym-papirem/

Video návod

Chcete si vytvořit složitější konfigurátor? 

Představte si, že chcete prodávat dárkové koše, a chcete dát klientovi možnost si objednat různé varianty podle toho, jakou chce do něj náplň.

V následujícím videu se můžete si prakticky ukážeme, jak postupovat při nastavení sad produktů v Shoptetu, přípravu hromadného importu produktů do Shoptetu, vytváření kombinací a přípravu importního souboru pro hromadný import pravidel do doplňku. 

Video návod – konfigurátor

Návod můžete shlédnout i zde.

Postup v kostce:

 1. Připravte si všechny produkty (resp. sady) do Vašeho Shoptetu – při větším množství je vhodné si připravit produkty dopředu v tabulkovém editoru a použít funkci import.
  • Ideální postup je příprava prvního setu v rozhraní Shoptetu, následně export produktů a pak tvorba podle příkladu prvního produktu.
 2. Promyslete si všechny potřebné kombinace – kombinace si opět připravte v tabulkovém editoru, tak, abyste si následně data mohli překopírovat do importního souboru.
 3. Vytvořte importní soubor pro doplněk Propojení produktů – v uživatelském rozhraní doplňku vytvořte první příklad pro každou úroveň propojení.
  • Následně kontaktujte naši podporu, my pro Vás exportujeme soubor s nastaveními, ve kterém si propojení dále připravíte. 
  • Hotový soubor opět zašlete na podporu a my všechna nová propojení importujeme.
*UPOZORŇUJEME, ŽE IMPORTY/EXPORTY PRO DOPLNĚK NEJSOU V TUTO CHVÍLI DOSTUPNÉ BĚŽNÝM UŽIVATELŮM. NA PŘÍSTUPECH PRÁVĚ INTENZIVNĚ PRACUJEME. PRO ASISTENCI NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA SHOPTET@WEBOTVURCI.CZ A MY VÁM RÁDI POMŮŽEME. 
Pomohl Vám tento článek?
Dislike 4 5 z 9 shledali tento návod přínosný.