Webotvůrci

B2B – Změna ceny zboží pro různé velikosti balení

Upraveno: 11. 3. 2024
Jste zde:
Délka čtení: 1 min

Tato funkcionalita umožňuje eshopům nabízet lepší ceny pro velkoobchodní zákazníky, kteří objednávají zboží ve větších množstvích například po paletách. Takový přístup nejenže zvyšuje konkurenceschopnost e-shopu, ale také podporuje dlouhodobé obchodní vztahy s B2B klienty. 

Lepší ceny dle velikosti objednávky

Dle velikosti objednávky můžete nastavovat výhodnější ceny za jednotlivý kus. Tím můžete své B2B klienty nalákat k objednání většího balení. 

Sledování skladovosti

Efektivní správa zásob je klíčová pro úspěšný chod každého e-shopu. Funkce automaticky sleduje stav skladů u větších balení stejně tak jakoby klient objednával po jednom. 

Skrývání produktů pro různé skupiny uživatelů

Možnost skrývat produkty či jejich varianty je další funkcí, kterou vám můžeme nabídnout. Můžete díky ní cílit na specifické skupiny zákazníků s exkluzivními nabídkami, které nejsou dostupné široké veřejnosti. Celou paletu zboží tak můžete nabízet jen B2B klientům a běžní spotřebitelé ji vůbec nemusí vidět. 

Pokud máte zájem rozšířit svůj Eshop postavený na Shoptetu o tyto či jakékoliv jiné funkce, tak nás určitě neváhejte kontaktovat – napište e-mail, vyplňte formulář níže anebo jednoduše zavolejte. Budeme se těšit na spolupráci.

Ukázka zobrazení na mobilu:

Pomohl Vám tento článek?
Dislike 0 0 z 0 shledali tento návod přínosný.